Krásný den všem jógovým příznivcům!

 

Rád bych vás pozval na krátký podzimní jógový pobyt s Petrem Ševčíkem Retreatovém centru v Bělé nad Svitavou.

 

V průběhu času stráveném na jógové podložce si uvědomuji, že péče o své zdraví je dobrá sama o sobě. Bolavá záda, nás sice občas nutí se protáhnout, ale skutečnou motivací je pohyb sám. Radost z něj. 

Mít prostor a čas prohloubit svoji jógovou praxi je příležitost tento pocit zažít.

 

Budeme se věnovat dýchání, jógovým pozicím i sestavám, mobilizaci a čínskému zdravotnímu cvičení čchi-kung. Zaměříme se na správné provádění pozic, relaxaci, meditaci, ale i základy thajské masáže. Zkrátka, program bude bohatý a témat mnoho. A z velké části jej budeme tvořit společně.

 

Příjezd do retreatového centra Katky Rojkové, ( https://www.katkarojkova.cz/kontakt/ ) bude v pátek 22. 10. od 15 hodin, odjezd v neděli 24. 10. po obědě, kolem druhé hodiny. Cvičit začneme v pátek od 17 hodin.

 

Co s sebou?

Vzhledem k tomu, že se jedná o jógové centrum zaměřené na prohloubení vlastní praxe, nejedná se primárně o ubytovací zařízení. Spí se tedy na matracích ve společném podkroví. Počet osob je omezen na 12. 

K dispozici jsou deky, polštářky, ale i jóga podložky a jóga bloky. Je, ale vhodné si vzít vlastní spacák. 

 

Cena:

Cena za ubytování a vegetariánské jídlo od pátku do neděle je celkem 1800,- Kč.

Cena za lektorné, (nejméně 10 hodin programu) je 1500,- Kč.

Cena za celý pobyt: 3300,- Kč. 

 

Jak se k nám dostat: Bělá nad Svitavou 11

Autem:

Z Brna směr Svitavy, cca 52 km, v obci Brněnec-Moravská Chrastová se odbočí směr Polička, u obecního úřadu odbočka vpravo dolů, kde je malé parkoviště, auto je možné nechat zaparkované zde. Cesta nahoru je krkolomná.

Vlakem:

zastávka Březová nad Svitavou, při účastech na workshopech zde lidi vyzvedáváme – je to 3–4 km, je možné také dojít pěšky lesem – romantická procházka.

 

PŘIHLÁŠKY POSÍLEJTE NA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., NEBO TEL. 774 674 125