DO RAKOUSKA S JÓGOU - již proběhlo a bylo to neuvěřitelně skvělé!!

4. až 8. srpna 2021

 

Krásný den všem jógovým příznivcům!

 

Na letošní prázdniny jsem si pro Vás připravil opět letní jógovou dovolenou v RAKOUSKÝCH ALPÁCH spolu s cestovní agenturou INNOVA TRAVEL. 

Čeká Vás bohatý jógový program uvnitř i venku, ale také turistika a koupání v Národním parku Vysoké Taury.

 

Ceny ubytování i lektorného za celkem 14hodin jógy:

8.800,- Kč / osoba / 4 noci s plnou penzí

8.200,- Kč / dítě 15-18 let

7.950,-Kč / dítě 10-15 let

7.500,-Kč / dítě 6-10 let

dvojlůžkový pokoj

9.240,- Kč / osoba / 4 noci s plnou penzí

jednolůžkový pokoj

10.350,- Kč / osoba / 4 noci s plnou penzí

 

Cena ubytování zahrnuje: 4x ubytování v hotelovém pokoji, 4x plnou penzi, neomezený pronájem tělocvičny, využití veškerého zázemí hotelu, povlečení, hodiny jógy dle rozvrhu.

na místě: pobytová taxa: 1,15€ / osoba nad 15 let/den

PŘIHLÁŠKY POSÍLEJTE NA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., NEBO TEL. 774 674 125. 

 

Pension/Hotel Notburgahof, Piesendorf

Hotel se nachází uprostřed NP Vysoké Taury - je zde mnoho turistických tras a cyklotras, bezpočet výletních cílů v okolí: Kaprunské přehrady, Krimmelské vodopády, jezero Zell, soutěsky, lanovky, projížďky lodí, lezení, koupání, golf, rodinná cykloturistika atd.

Ubytování: dvoj- a více lůžkové pokoje s koupelnou, wc,tv, balkonem nebo terasou do zahrady (bez patrových lůžek)

Strava: plná penze- bohatý snídaňový bufet (sýry,šunka,domácí chléb,čerstvé produkty ze statku, müsli, ovocný salát, veganské a vegetariánské pomazánky, conflakes, sušené ovoce aj.)- 2-chodové obědové menu – formou bufetu a salát nebo lze nabalit svačinu od snídaně (v případě výletu mimo hotel)- 4-chodové večerní menu formou bufetu se salátem a speciálními jídly veganské a vegetariánské kuchyně- bedna s jablky svačině během dne k dispozici- energizovaná voda z fontánky- čajový bar celodenně zdarma

Volnočasové zázemí vnitřní:- sportovní hala na volejbal, badmington- akční zóna na stolní tenis a hokej (za malý poplatek)- zdarma wifi v celém domě- sauna, pára, odpočívárna- jógová tělocvična s čajovou kuchyňkou. Volnočasové zázemí venkovní: 2 multifunkční sportoviště na tenis, míčové hry apod., obří šachy na terase, tréningový lanový park, zahrada k odpočinku, čtení, relaxaci

Další bonusy:- vstup na koupaliště s fun parkem v Piesendorfu i Niedernsillu GRATIS http://www.piesendorf.at/de/sommer/aktivitaeten/baden/Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těší se na Vás Petr a Zuzka